Bradley Round Side Table
SKU:
23539OFW-----
Category: Chairside Tables
Tags: Bramble, Chairside Tables, Off White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.308425 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 27.2 x 27.2 x 31.5 in |
| Package 1 Weight | 37.48 lbs |
| Package Weight Total | 37.48 lbs |
| Net Weight | 26.46 lbs |
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Off White |
| Style | Transitional |
| Collection | Bradley |
Contact Us
"*" indicates required fields