Archer Side Table
SKU:
27702BBA-----
Category: Chairside Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairside Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.250162 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.83 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 25.6 x 28 in |
| Package Weight Total | 68.34 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 25 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Archer |
Contact Us
"*" indicates required fields