Terrace Outdoor Accent Table – Black
SKU:
51031697
Category: Outdoor Tables
Tags: Classic Home, Cream, Outdoor Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Terrace Accent Table in Beige is made from glass fiber reinforced concrete, designed to be stain resistant for outdoor use. Its sleek, durable construction makes it ideal for creating a serene desert oasis or enhancing your coastal deck with a modern, relaxed vibe. Perfect for elevating your outdoor living space.
Product Details
| Overall Dimensions | 15”W x 15”D x 22”H |
|---|---|
| Materials | Glass Fiber Reinforced Concrete |
| Weight | 34 lbs |
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 22 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Terrace |
Contact Us
"*" indicates required fields