Collins 19″ Accent Table – Dark Gray
SKU:
51031448
Category: Outdoor Tables
Tags: Classic Home, Dark Gray, Gray, Outdoor Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 13”W x 13”D x 19”H |
|---|---|
| Materials | Glass Fiber Reinforced Concrete |
| Colors | Dark Gray |
| Weight | 36 lbs |
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 19 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Collins |
Contact Us
"*" indicates required fields