Hudson Outdoor 6pc Sectional – Natural/gray
SKU:
53051614SC1
Category: Outdoor Sectionals
Tags: Classic Home, Gray, Natural/Gray, Outdoor Sectionals
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 118”W x 157.5”D x 30”H |
|---|---|
| Materials | Teak Wood,100% Olefin |
| Colors | Natural/Gray |
| Weight | 494.92 lbs |
| Weight | 494.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 157.5 × 118 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Natural/Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hudson |
Contact Us
"*" indicates required fields