Aria Outdoor 4pc Sectional – Black
SKU:
53051459
Category: Outdoor Sectionals
Tags: Black, Classic Home, Outdoor Sectionals
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Aria Outdoor Sectional combines sleek design with ultimate comfort, perfect for elevating your outdoor living space. Featuring a black teak wood frame and plush, weather-resistant cushions, it’s designed for both durability and style. With its modular layout, the Aria Sectional adapts to your space, offering a cozy yet modern setting for relaxing or entertaining outdoors.
Product Details
| Overall Dimensions | 132”W x 102”D x 29.92”H |
|---|---|
| Materials | Teak Wood,Polyethylene Weaving,100% Olefin |
| Colors | Black |
| Weight | 352.44 lbs |
| Weight | 352.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 102 × 132 × 29.92 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Aria |
Contact Us
"*" indicates required fields