Turin Sofa
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.0492 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 72.37 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 92.5 x 42.9 x 31.5 in |
| Package 1 Weight | 147.71 lbs |
| Package Weight Total | 147.71 lbs |
| Net Weight | 119.05 lbs |
| Weight | 119.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 91 × 29 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Collection | Turin |
Contact Us
"*" indicates required fields