Sutton Sofa
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.143743 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 75.71 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 43.7 x 35 in |
| Package 1 Weight | 101.41 lbs |
| Package Weight Total | 101.41 lbs |
| Net Weight | 83.78 lbs |
| Weight | 83.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 84 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Style | Transitional |
| Collection | Sutton |
Contact Us
"*" indicates required fields