Chofa W / Drop Down Table, Usb & Usb-c – Mocha Pu
SKU:
U4121-09-05
Category: Sectionals
Tags: Brown, Emerald Home Furnishings, Mocha PU, Sectionals
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
CHOFA W/ DROP DOWN TABLE, USB & USB-C – MOCHA PU
Product Details
| SU Dim Length | 86 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 54.75 in |
| SU Dim Height | 35.75 in |
| CTN Dim Length | 87 in |
| CTN Dim Width | 34 in |
| CTN Dim Height | 25 in |
| CTN Volume | 42.8 cft |
| CTN Weight | 169 lbs |
| Fabric | 100% Polyester |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 86 × 54.75 × 35.75 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha PU |
| Style | Contemporary |
| Collection | U4121 Dawson |
Contact Us
"*" indicates required fields