Motion Console W / Storage & Cupholders – Brown Leather
SKU:
U6175-17-05
Category: Sectional Parts
Tags: Brown, Emerald Home Furnishings, Sectional Parts
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
CONSOLE W/ STORAGE & CUPHOLDERS – BROWN LEATHER
Product Details
| SU Dim Length | 13 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 37.5 in |
| SU Dim Height | 41 in |
| CTN Dim Length | 14.2 in |
| CTN Dim Width | 29.9 in |
| CTN Dim Height | 25.6 in |
| CTN Volume | 6.29 cft |
| CTN Weight | 33 lbs |
| Fabric | Leather/PU Match |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 13 × 37.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Motion |
Contact Us
"*" indicates required fields