Victor Loveseat
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.08624 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 38.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 57.5 x 36.6 x 31.5 in |
| Package Weight Total | 81.57 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 56 × 29 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Collection | Victor |
Contact Us
"*" indicates required fields