Summerset Chair
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.1936272 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 6.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 20.5 x 22.8 x 42.1 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 16.76 lbs |
| Weight | 16.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 × 39 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Summerset |
Contact Us
"*" indicates required fields