Hutch
SKU:
64336
Category: Office Storage
Tags: Antique Oak/matte Black, Brown, Office Storage, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Dimensions | 68.00″W X 15.00″D X 52.00″H |
|---|---|
| Weight | 167.55 lbs |
| Open center section has a fixed shelf, two partitioned storage areas, and an LED accent light with touch switch | Yes |
| Each outside glass door encloses an adjustable shelf | Yes |
| Interior wiring access/ventilation cutouts | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Weight | 167.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 68 × 52 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Oak/matte Black |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Regency |
Contact Us
"*" indicates required fields