Emerson 2 Drawer Filing Cabinet
SKU:
23655WHD----STD
Category: Office Storage
Tags: Bramble, Office Storage, White, White Harvest Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2214 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.82 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.3 x 19.7 x 32.3 in |
| Package 1 Weight | 46.3 lbs |
| Package Weight Total | 46.3 lbs |
| Net Weight | 35.27 lbs |
| Weight | 35.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 20 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Collection | Emerson |
Contact Us
"*" indicates required fields