Marisol Desk
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.168399 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 5.95 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 96.9 x 19.7 x 10.6 in |
| Package 1 Weight | 50.71 lbs |
| Package Weight Total | 50.71 lbs |
| Net Weight | 44.09 lbs |
| Weight | 44.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Marisol |
Contact Us
"*" indicates required fields