Metro Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.169964 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 41.32 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 63.4 x 15.7 x 84.3 in |
| Package 1 Weight | 121.25 lbs |
| Package Weight Total | 121.25 lbs |
| Net Weight | 92.59 lbs |
| Weight | 92.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 60 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Traditional |
| Collection | Metro |
Contact Us
"*" indicates required fields