Infinity Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.741905 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 61.52 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 17.7 x 81.5 in |
| Package 1 Weight | 165.35 lbs |
| Package Weight Total | 165.35 lbs |
| Net Weight | 136.69 lbs |
| Weight | 136.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 72 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Infinity |
Contact Us
"*" indicates required fields