Hudson 88” Bookcase W/ 3 Sliding Doors
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.451705 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 86.58 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 80.3 x 23.2 x 61.8 in |
| Package 1 Weight | 270.71 lbs |
| Package 2 Dimensions | 76.4 x 20.7 x 37 in |
| Package 2 Weight | 137.15 lbs |
| Package Weight Total | 407.85 lbs |
| Net Weight | 368.17 lbs |
| Weight | 368.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 77 × 88 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Off White |
| Style | Traditional |
| Collection | Hudson |
Contact Us
"*" indicates required fields