English Bookcase 1 Column
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.342932 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 47.43 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 47.2 x 21.7 x 92.1 in |
| Package 1 Weight | 163.14 lbs |
| Package Weight Total | 163.14 lbs |
| Net Weight | 149.91 lbs |
| Weight | 149.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 44 × 87 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | English |
Contact Us
"*" indicates required fields