Conselyea Mirrored Wall Decor
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Ornate, heavily distressed, aged ivory finish with rust bronze undertones.
Product Details
| Dimensions | 40 W X 40 H X 2 D (in) |
|---|---|
| UPC Number | 792977138687 |
| Weight | 46 lbs |
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 40 × 40 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Conselyea |
Contact Us
"*" indicates required fields