Seagrass Cabana Stripe Rug – Navy
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 60”W x 96”D x 0.8”H |
|---|---|
| Materials | 85% Seagrass, 15% Jute |
| Colors | Navy |
| Weight | 33.1 lbs |
| Weight | 33.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 60 × 0.8 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Navy |
| Style | Coastal |
| Collection | Seagrass |
Contact Us
"*" indicates required fields