Gazi Ivory/brown Multi 5’x8′
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 24”W x 36”D x 0.5”H |
|---|---|
| Materials | 50% Wool/40% Jute/10% Cotton |
| Weight | 5 lbs |
| Villa Rug Pad Recommended | YES |
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 24 × 0.5 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Gazi |
| Rug Size | 5’x8′ |
Contact Us
"*" indicates required fields