Newport Rattan Ottoman W/ Cushion
SKU:
28233IVS----STD
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Bramble, Green, Ivy Shiny, Ottomans & Poufs
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.653455 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 23.08 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 42.9 x 42.9 x 21.7 in |
| Package Weight Total | 37.48 lbs |
| Net Weight | 30.86 lbs |
| Weight | 30.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 19 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Detail Color | Ivy Shiny |
| Collection | Newport |
Contact Us
"*" indicates required fields