Luna Ottoman
SKU:
28468
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Bramble, Gray, Gray Fabric, Ottomans & Poufs
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.30051 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.61 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 17.7 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 30.86 lbs |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 26.46 lbs |
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray Fabric |
| Collection | Luna |
Contact Us
"*" indicates required fields