Cholet Ottoman
SKU:
27623OFW-----
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Bramble, Off White, Ottomans & Poufs, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.250328 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 32.7 x 22.8 x 20.5 in |
| Package 1 Weight | 27.56 lbs |
| Package 2 Dimensions | 4.9 x 4.9 x 3.9 in |
| Package Weight Total | 27.56 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 31 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Off White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields