Yasmin Mirror
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.05292 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.87 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.4 x 23.6 x 3.9 in |
| Package 1 Weight | 11.02 lbs |
| Package Weight Total | 11.02 lbs |
| Net Weight | 6.61 lbs |
| Weight | 6.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 22 × 47 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sandbar |
| Style | Contemporary |
| Collection | Yasmin |
Contact Us
"*" indicates required fields