Webster Solid Wood Floor Mirror – Weathered Cement
SKU:
56003660
Category: Mirrors
Tags: Classic Home, Gray, Mirrors, Weathered Cement
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Webster Reclaimed Pine Floor Mirror is where sustainability meets style. Featuring FSC®-certified wood and a sleek concrete laminate frame, it creates a statement while reflecting your space in timeless design.
Product Details
| Overall Dimensions | 52”W x 2”D x 90”H |
|---|---|
| Materials | Concrete Laminate, Reclaimed Pine,Mirror |
| Colors | Weathered Cement |
| Weight | 123 lbs |
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 52 × 90 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Weathered Cement |
| Style | Industrial |
| Collection | Webster |
Contact Us
"*" indicates required fields