Rodeo Mirror
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.09652 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 3.41 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37.4 x 3.1 x 50 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 36 × 47 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Rodeo |
Contact Us
"*" indicates required fields