Myrtle Solid Wood Round Mirror – Gray Wash
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 50”W x 3”D x 50”H |
|---|---|
| Materials | Mango Wood,Mirror,Plywood Backing |
| Colors | Gray Wash |
| Weight | 47.23 lbs |
| Materials | Mango Wood,Mirror |
| Weight | 47.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 50 × 50 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray Wash |
| Style | Rustic |
| Collection | Myrtle |
Contact Us
"*" indicates required fields