Lotus Mirror
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.087024 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 3.07 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 3.1 x 57.9 in |
| Package 1 Weight | 41.89 lbs |
| Package Weight Total | 41.89 lbs |
| Net Weight | 37.48 lbs |
| Weight | 37.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 28 × 55 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Lotus |
Contact Us
"*" indicates required fields