Zenith Table Lamp
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.31 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.95 ft³ |
| Package Weight Total | 33.07 lbs |
| Net Weight | 26.46 lbs |
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 39 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Zenith |
Contact Us
"*" indicates required fields