Infinity Chandelier Medium W/ 6 Lights
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.01568 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 35.87 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37.8 x 37.8 x 50 in |
| Package 1 Weight | 24.12 lbs |
| Package Weight Total | 24.12 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 41 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Infinity |
Contact Us
"*" indicates required fields