Cholet Table Lamp W/ Scalloped Shade
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.168432 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 5.95 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 17.3 x 17.3 x 34.3 in |
| Package Weight Total | 7.72 lbs |
| Net Weight | 6.61 lbs |
| Weight | 6.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields