White Horses Photography
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
White Horses photography captures a moment of power and grace, as these majestic creatures move with energy and elegance. Framed in a thick black shadow frame, it brings natural dynamism to any space.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 3”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Acrylic, Poly Fiber Frame |
| Weight | 42 lbs |
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | White |
Contact Us
"*" indicates required fields