Vinyard Photography 48×72
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Vinyard photography celebrates the sweeping beauty of the countryside with its earthy tones and serene composition. Framed in a thick black shadow frame, it offers a timeless connection to nature’s charm.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 3”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Acrylic, Poly Fiber Frame |
| Weight | 42 lbs |
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vinyard |
Contact Us
"*" indicates required fields