Undulating Oro Framed Prints, S/2
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Elegant abstract prints showcase soft shades of aqua, charcoal gray, and ivory. Large white matting and petite brushed gold plated stainless steel frames create a timeless look. Artwork by Jennifer Goldberger.
Product Details
| Dimensions | 25 W X 45 H X 2 D (in) |
|---|---|
| UPC Number | 792977980088 |
| Weight | 46 lbs |
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 25 × 45 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Undulating |
Contact Us
"*" indicates required fields