Orb Painting Art 72×48 By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Soft gradients and flowing curves converge in Orb Painting, creating a harmonious balance of light and texture. Suspended in a copper floating frame, it radiates refined elegance.
Product Details
| Overall Dimensions | 72”W x 2”D x 48”H |
|---|---|
| Materials | Canvas, Poly fiber frame |
| Weight | 16.32 lbs |
| Weight | 16.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 72 × 48 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Orb |
Contact Us
"*" indicates required fields