Lights Painting 48×72 By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Soft gradients and warm tones illuminate Lights Painting, capturing the tranquil beauty of distant horizons. Framed in a deep walnut shadow frame, it creates a serene yet impactful presence.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 3”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Art Board, Poly Fiber Frame |
| Weight | 40 lbs |
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lights |
Contact Us
"*" indicates required fields