Illuminate Painting 72×36 Set Of 3 By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Soft gradients and fluid movement flow across Illuminate Painting, evoking a sense of light and tranquility. Framed in a black shadow design, this set brings serene elegance to any space.
Product Details
| Overall Dimensions | 24”W x 2”D x 36”H |
|---|---|
| Materials | Art Board, Poly Fiber Frame |
| Weight | 9.2 lbs |
| Weight | 9.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 24 × 36 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Illuminate |
Contact Us
"*" indicates required fields