Hospitality Painting Art By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Subtle tones and graceful brushwork create a sense of warmth and welcome in Hospitality Painting. Encased in a gold floating frame, it exudes refined charm and sophistication.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 2”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Canvas, Poly fiber frame |
| Weight | 16.32 lbs |
| Weight | 16.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hospitality |
Contact Us
"*" indicates required fields