Horse Photography 48×72
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
A perfect balance of strength and beauty, this horse photograph captivates with its refined composition. Encased in a thick black shadow frame, it brings sophistication and charm to both modern and traditional spaces.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 3”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Acrylic, Poly Fiber Frame |
| Weight | 42 lbs |
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Horse |
Contact Us
"*" indicates required fields