Highland Photography 48×72
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Evoking a sense of strength and tranquility, this highland cattle photograph celebrates the raw beauty of nature. Encased in a thick oak natural shadow frame, it adds depth and timeless charm to any decor.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 3”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Acrylic, Poly Fiber Frame |
| Weight | 42 lbs |
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Highland |
Contact Us
"*" indicates required fields