Victoria Room Divider
SKU:
28681OCB----STD
Category: Accessories
Tags: Accessories, Blue, Bramble, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.28 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 33.1 x 5.5 x 95.3 in |
| Package 1 Weight | 134.48 lbs |
| Package Weight Total | 134.48 lbs |
| Net Weight | 121.25 lbs |
| Weight | 121.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 63 × 93 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Victoria |
Contact Us
"*" indicates required fields