Scalloped Round Rattan Tray
SKU:
28265VMG----NDT
Category: Accessories
Tags: Accessories, Bramble, Green, Vintage Moss Green
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.08192 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.2 x 25.2 x 7.9 in |
| Package Weight Total | 13.23 lbs |
| Net Weight | 11.02 lbs |
| Weight | 11.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 5 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Detail Color | Vintage Moss Green |
| Collection | Scalloped |
Contact Us
"*" indicates required fields