Savannah Room Divider
SKU:
28722BLW-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Black, Black Wash, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.34 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 12.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 38.1 x 6.3 x 87 in |
| Package 1 Weight | 243.61 lbs |
| Package Weight Total | 243.61 lbs |
| Net Weight | 224.87 lbs |
| Weight | 224.87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 109 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Rustic |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields