Milano Tray
SKU:
28490PBE----NDT
Category: Accessories
Tags: Accessories, Blue, Bramble, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.055352 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.95 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 17.3 x 6.7 in |
| Package 1 Weight | 15.43 lbs |
| Package Weight Total | 15.43 lbs |
| Net Weight | 13.23 lbs |
| Weight | 13.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 28 × 4 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Rustic |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields