Milano Candlestick
SKU:
28229GMI----STD
Category: Accessories
Tags: Accessories, Bramble, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.028224 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 9.4 x 9.4 x 19.3 in |
| Package Weight Total | 9.92 lbs |
| Net Weight | 8.82 lbs |
| Weight | 8.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 17 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Rustic |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields