Lazy Susan Small
SKU:
27700BBA-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Batavia Black, Black, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.025 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 0.88 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 19.7 x 19.7 x 2.8 in |
| Package Weight Total | 7.72 lbs |
| Net Weight | 6.61 lbs |
| Weight | 6.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 1 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Lazy |
Contact Us
"*" indicates required fields