Lazy Susan Large
SKU:
26803DEB----STD
Category: Accessories
Tags: Accessories, Blue, Bramble, Duck Egg Blue Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.07056 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 34.6 x 34.6 x 6.7 in |
| Package 1 Weight | 23.15 lbs |
| Package Weight Total | 23.15 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 1 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Lazy |
Contact Us
"*" indicates required fields