Homestead 4 Handle Serving Tray Square
SKU:
26153OCB----LDT
Category: Accessories
Tags: Accessories, Blue, Bramble, Ocean Blue Light Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.059536 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.1 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 25.6 x 9.1 in |
| Package 1 Weight | 7.72 lbs |
| Package Weight Total | 7.72 lbs |
| Net Weight | 4.41 lbs |
| Weight | 4.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 4 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue Light Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Homestead |
Contact Us
"*" indicates required fields